smart board

ViewSonic

Vizyon

Sıradan ve olağanüstü arasındaki farkı görmek için dünyaya ilham vermek.

Misyon

Entegre yazılım, donanım ve hizmetler aracılığıyla görsel çözümlerde mükemmellik sağlamak.Temel değerler

Müşteri Odaklılık

Sorunlarını aktif bir şekilde dinleyerek, sorunları çözmek için çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmak.

Büyüme Zihniyeti

En zorlu hedefleri belirleyerek, geri bildirimleri benimseyerek ve bunun öğrendiğimiz başarısızlıktan geldiğini fark ederek süreçleri iyileştirmek.

Takım Ruhu

İşbirliğini geliştirmek ve yenilikçiliği teşvik etmek için fikir çeşitliliğini benimsemek.

Çeviklik

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına rakiplerimizden daha hızlı adapte olmak.

Bütünlük

Kapsayıcı, açık, dürüst ve şeffaf olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın yararına hareket etmek.

Kurumsal Vatandaşlık

Çevresel ayak izimizi azaltarak teknolojilerimizi, fayda için bir güç olarak kullanarak hizmet verdiğimiz topluluklara katkıda bulunmak. Davranış Kuralları sayfası ve Sosyal Medya Politikası.

"Bu dijital çağda değer, özgünlük ve aşkınlık yoluyla görülüyor. ViewSonic'te, insanları bu değeri fark etmeleri ve farkı görmeleri için güçlendiriyoruz."Başkan ve CEO
James Chu
finches kuşları

Finches Kuşları Hakkında

Kuşların Dönüşümü

Kurum logosundaki 3 adet Gouldian Finches kuşu, tüm dünyada tanınır ve bilinir oldu. Bu kuşlar ViewSonic'in gerçek üstü renk performansı ve yüksek kalitesini, değerini ve dostluğunu simgelemektedir. Bu kuşlar ViewSonic‘in sembolü olarak anılır oldu. ViewSonic olarak Lady gouldian.com sahip çıkma programına sponsor olduk. Eğer sizde bu kuşlardan birtanesine sahip olmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

ViewSonic IFP 70